Protézy

Specializujeme se na výrobu a prodej protéz horních a dolních končetin. Vyrábíme moderní protézy, které vám ulehčí návrat do běžného života.

Výroba protéz dolních a horních končetin 

Protéza představuje tělesnou náhradu, která nahrazuje funkci původní tělesné části. V naší firmě vyrábíme moderní individuální protézy horních a dolních končetin. A to jak pro dospělé, tak i pro děti.

Přestože amputace vážně zasáhne do života pacienta, je důležité uvědomit si, že ztrátou ruky nebo nohy život nekončí. Naše tělesné náhrady navrací klienty do běžného života a pomáhají prožít plnohodnotný život. S moderní protézou lze pracovat, sportovat i věnovat se oblíbeným koníčkům.

Získáte lehkou a odolnou protézu

Vaše přání konzultujeme s lékařem

S náhradou zvládnete práci i sport

Protézu vám na míru přizpůsobíme

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru

Objednejte si termín návštěvy.

Co nabízíme? 

Protézy horních končetin

Epitézy

Protézy dolních končetin

Individualizace protézy na míru 

Naší snahou je minimalizovat rozdíl mezi vlastní končetinou a tělesnou náhradou. K tomu využíváme moderní, lehké a vysoce odolné materiály, nejnovější technologické postupy a znalosti z oborů biomechaniky. Při výrobě úzce spolupracujeme s přední světovou firmou OttoBock.

Děláme maximum pro to, aby vaše nová končetina byla srovnatelná, ne-li lepší než vaše původní a usnadnila vám rychlý návrat do běžného života.

Vyrábíme protézy pro prvovybavení, standardní protézyspeciální protézy na doporučení lékaře. Tělesné náhrady přizpůsobíme přesně podle vašich požadavků a podle specifikací lékaře.

Kontakty 

Zavolejte nám a domluvte si termín schůzky, 

na které se vám budou věnovat naši specialisté. Využijte našich služeb a nechte si vyrobit protézu na míru, podle požadavků lékaře i vašich.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
© 2024 Protetika Malík a spol., s.r.o. – všechna práva vyhrazena.

Otevírací doba 

Po:
Út – Čt:
Pá:

7:00 – 15:30
7:00 – 15:00
7:00 – 14:30

Po – Pá:

8:00 – 12:00
12:30 – 14:00

Po – Pá:

7:00 – 12:00
12:30 – 16:30

Naši partneři: