Ortézy

Dodáme vám kvalitní individuální ortézy přizpůsobené požadavkům lékaře i vám.

Výroba a prodej ortéz 

Ortéza je zdravotnickou pomůckou, která poskytuje fixaci kloubů horních a dolních končetin, případně poskytuje stabilizaci trupu. Tyto zdravotnické pomůcky mají dvě hlavní funkce. Stabilizovat části těla bez omezení v pohybu nebo zcela fixovat klouby. Ortézy se využívají především při úrazech nebo onemocněních kloubů a svalů. 

Poskytujeme vám širokou nabídku fixačních a stabilizačních ortézVyrobíme vám ortopedické ortézy na koleno i kotník, stehenní ortézy, ortézy na ruku, loket nebo zápěstí a palce, ale i sportovní ortézyDále vám nabízíme polohovací, léčebné, chodící a centralizační ortézy a včetně stabilizačních ortéz na záda i fixačních korzetů. Naší specialitou jsou proprioceptivní ortézy pro děti s postižením chůze.

Poskytujeme komplexní nabídku

Získáte kvalitní a pohodlné ortézy

Vyrobíme vám atypickou ortézu

Poskytneme odborné konzultace

Ortézu individuálně přizpůsobíme

Objednejte si termín návštěvy.

Co nabízíme? 

Druhy ortéz

Standardní i atypické ortézy 

U nás si vyberete ortézy v mnoha provedeních a velikostech, které lze individuálně přizpůsobit, tak i atypické ortézy vyrobené na míru.

Ortézy vyrábíme z plastu, laminátu a elastických materiálů, který přesně přizpůsobíme vašemu tělu. Díky tomu jsou naše ortézy pohodlné i při dlouhodobém nošení, které je pro fixaci kloubů a svalů klíčové.

Kontakty 

Zavolejte nám a domluvte si termín schůzky, 

na které se vám budou věnovat naši specialisté. Využijte našich služeb a nechte si vyrobit ortézu na míru, podle požadavků lékaře i vašich.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
© 2024 Protetika Malík a spol., s.r.o. – všechna práva vyhrazena.

Otevírací doba 

Po:
Út – Čt:
Pá:

7:00 – 15:30
7:00 – 15:00
7:00 – 14:30

Po – Pá:

8:00 – 12:00
12:30 – 14:00

Po – Pá:

7:00 – 12:00
12:30 – 16:30

Naši partneři: