Dobrý den, doufáme, že budete s nabídkou a obsahem našich stránek spokojeni. Co zde najdete ? Kompletní nabídku protetických, kompenzačních a dalších pomůcek pro tělesně postižené. Dále zde najdete i sériově vyráběné pomůcky a další sortiment, který firma pro Vás nabízí v naší zdravotnické prodejně . Samozřejmostí je i e-mailové spojení. Nově máte i možnost napsat svůj dotaz do online systému, který monitorujeme a na Váš požadavek odpovíme. Tato forma bude přínosem i pro ostatní návštěvníky. Za kolektiv našich pracovníků Vás tu ještě jednou vítáme. Vedení společnosti Malík a spol.,s.r.o.

Novinky pro vás:

Katalog seriových pomůcek více informací
Stabilizační ortéza pro sed více informací
     

Otevírací doba protetického oddělení

#

Protetické oddělení je otevřeno každý všední den. Součástí je i prodejna zdravotnických potřeb a ordinace ortopeda. Vše v jedné budově.

Více info »

Online rezervace obuv,vložky

#

Nevíte kde nás najdete? Zde máte malý návod jak se na naše pracoviště dostanete. Pokud máte zájem, můžete se objednat telefonicky.

Více info »


 

BlueBoard.cz  
TOPlist 
 


Kontaktní informace

Malík a spol., s.r.o.
technicko-protetická péče
Na Okrouhlíku 1681
50002 Hradec Králové
Tel.: 495 212 621, 495 214 632
více kontaktů >>>

Diskuze a dotazy

Pokud máte dotaz či připomínku, stačí se zeptat. Odpovídáme do emailu uvedného ve formuláři. Nově i na facebooku, kde máte odpověď pod dotazem či vzkazem.
Facebook Dotazy

#

 

Reklama

# #